Slimtone

Slimtone
Selülit Giderme
Odaklı Basınç Enerjisi
Radyo Frekans Enerjisi
Metabolik Atıklar
Cilde Elastikiyet Kazandırma
Kan Dolaşımı
Bölgesel Zayıflama
Slimtone - Slimtone, odaklı basınç enerjisi ile bozulan kan dolaşımını düzenler ve selülite neden olan metabolik atıkların sistemden atılmasını sağlar. Aynı zamanda vücuttaki fazla yağların parçalanmasını destekler.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Slimtone, vücutta çeşitli nedenlere bağlı olarak depolanan yağ dokularını odaklı basınç enerjisi ile vücuttan atmayı sağlayan yeni nesil fitleşme programıdır. Tüm vücuda uygulanabilmesi ile pek çok kişi tarafından talep gören slimtone uygulamasının faydaları sadece yağ yakma ile de sınırlı değildir. Yaş almaya bağlı olarak elastikiyetini kaybeden dokuların sıklaşarak sarkık görüntüsünden uzaklaşmasını da sağlayan bu uygulama, 30 dakikalık seanslar şeklinde gerçekleştirilir. Sadece kadınlar değil erkekler tarafından da talep gören slimtone uygulaması, FDA onayı alarak insan sağlığına zarar vermediğini kanıtlamış profesyonel bir zayıflama uygulamasıdır.

İşinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken slimtone uygulaması için en doğru adres güzellik merkezimizdir. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ara
Whatsapp